dla kogo ta strona

Moja Mama uważa, że jestem najlepszy,
a ja zawsze wierzę w to co Ona mówi
Diego Maradona

Obserwuję z fascynacją w jaki świat wkraczają nasze piłkarskie dzieci, jakie możliwości rozwoju piłkarskiego mają. Mogą trenować praktycznie wszędzie i z każdym. Mają dostęp do profesjonalnego sprzętu piłkarskiego.

Obserwuję z fascynacją, jakie możliwości komunikacyjne mają nasze piłkarskie dzieci. Mogą obserwować i podglądać treningi swoich idoli piłkarskich, kontaktować się w tym temacie z całym światem. Wystarczy im do tego smartphone i kilka aplikacji.

Nasz świat zmienia się codziennie, metody treningów się zmieniają, podejście do treningów się zmienia.

Rosną wymagania.

Wymusza to potrzebę zmiany w naszym podejściu – jako Rodziców, ponieważ najważniejszymi osobami w rozwoju Młodego Piłkarza są Rodzice.

 • Nasze Dzieci

  na początku swojej drogi nie mają trenerów mentalnych.
 • Na początku tej drogi jesteśmy MY.

  RODZICE. Rodzice Piłkarza.
 • Ale nikt nas nie uczył

  jak być Rodzicem Piłkarza.
 • Nie wiemy jak świadomie stworzyć jego osobowość,

  jak nauczyć go panować nad emocjami.

Piłkarz, aby mógł rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie, nie może mieć przypadkowych cech charakteru. Młody Piłkarz musi mieć określoną pewność siebie i własną motywację. Tu nie ma przypadków. Dawno temu uważano, że rodzimy się z daną osobowością. Dziś u profesjonalnych zawodników wypracowuje się poszczególne cechy charakteru.

W przypadku naszych Dzieci to nasze zadanie, ponieważ to również dzięki nam są lepiej przygotowani do treningu czy też meczu.

Dlatego założyłam Family Football – aby Ci pomóc wspierać Twoje Dziecko.

Korzystając ze swoich doświadczeń osobistych oraz zawodowych poruszam podczas warsztatów, spotkań i konsultacji tematy dotyczące szeroko rozumianego wychowania młodego piłkarza, odpowiedzialnej komunikacji z nim i motywowania go oraz świadomego żywienia, odpoczynku i zachowania na boisku oraz poza nim.

Family Football

Zapraszam Cię do kontaktu, pomogę Ci jak będę potrafiła najlepiej.

 napisz